درباره آریا پرداز رایکا

آریا پرداز رایکا زیر مجموعه هلدینگ سپاس است که در ابتدای سال  1396، فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای با هدف پوشش بازار پویای صنعت بیمه و آسان‌سازی مراحل خرید بیمه‎نامه  آغاز نمود. شرکت آریا پرداز رایکا  از زمان تاسیس تا كنون توانسته است با بهره‌گیری از دانش متخصصان و تجربه کارشناسان خود، گام‌های مؤثری در عرضه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران و تسریع  رشد و توسعه اقتصادی کشور و افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه بردارد. همچنین این شرکت، با بهره‌مندی از مجموعه امکانات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و بسترهای شبکه‌های مخابراتی و بانکی، این آمادگی دارد تا در کلیه مراحل راه‌اندازی باشگاه مشتریان از قبیل مشاوره در طراحی ؛ تامین نیازمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری  و زیرساخت، پورتال باشگاه، چاپ و صدور کارت وفاداری ، راه اندازی و پشتیبانی سیستم  و بررسی امکان تعامل با دیگر باشگاه‌ها با آن بنگاه اقتصادی همکاری نماید.

آریاپرداز رایکا با افتخار میزبان بزرگترین شرکت های بیمه ایران مانند بیمه پارسیان، بیمه معلم، بیمه ملت، بیمه سینا، بیمه پاسارگاد، بیمه رازی، بیمه دی، بیمه ایران، بیمه سامان، بیمه آسیا، بیمه نوین، بیمه کارآفرین و غیره است.

آریا پرداز رایکا محصولات و خدمات زیر را در حوزه اینشورتک عرضه می‌کند:

  • بیمه دات کام: سامانه فروش آنلاین انواع بیمه‌نامه
  • سامانه بازاریابی: سامانه‌ای برای کمک به بازاریابان برای فروش بهتر و بیشتر انواع بیمه
  • فروش سازمانی: فروش B2B برای شرکای تجاری
  • سامانه مناقصات بیمه‌ای: زیرساخت برگزاری آنلاین مناقصات بیمه‌ای
  • بیمه دات اپ: سامانه آنلاین اعلام و ارزیابی خسارت
  • بازاریابی هوشمند: زیرساخت مارکتینگ و مدیریت هوشمند کاربران به کمک هوش مصنوعی

هدف و مأموریت نهایی آریا پرداز رایکا شامل توسعه فرهنگ نرم‌افزاری، افزایش تنوع محصولات فین تک، افزایش مشتریان بیمه‌ها، طراحی و راه‌اندازی سامانه‌های یکپارچه خدمات آنلاین و سیاست‌های مشتری مداری شرکت‌های بیمه است. مأموریتی که با بهره‌گیری از متخصصان حرفه‌ای در هر حوزه انجام می‌شود.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آریا پرداز رایکا می باشد.